Her Şeyin En İyisini Hak Eden Annelere Harika Hediyeler

Her Şeyin En İyisini Hak Eden Annelere Harika Hediyeler
07/5/18

Büyük gün yaklaşıyor. Anneler Günü’nde siz de anneniz için hem sağlığına faydalı hem de çok seveceği bir hediye seçmek istiyorsanız sizin için harika fikirlerimiz var.

 

Her gün bizim için durmadan çalışan ve yaşamımızın daha iyi olması için uğraşan annelerimizin belki de en çok ihtiyaç duyduğu şey kendilerine vakit ayırmak ve rahatlamak olabilir. Sadece iş yaşamlarının değil, evde yaptıkları işlerin de sebep olduğu yorgunluğunu atmak için onlara yardımcı olabilecek bir hediye harika bir seçim olabilir. Siz “Anneler günü hangi gün?”, “Acaba ne alsam?” diye düşünürken, biz bazı seçenekleri derledik bile!

 

Isıtıcılı ve Titreşimli Islak/Kuru Ayak Masajı Aleti

 


 

Akşamları dinlenmek isteyen anneniz için anneler günü hediyesi olarak alabileceğiniz masaj aleti hava kabarcıklı, su püskürtmeli, ıslak veya kuru masaj seçenekleri ile annenizi rahatlatacak. Ergonomik olarak yerleştirilmiş olan hava püskürtme uçları ve 2 farklı program seçeneği sayesinde ayakta tüm noktalara etkili bir masaj uygulayabilen masaj aleti su ısısını da muhafaza edebilir. Isıtıcılı ve Titreşimli Islak/Kuru Ayak Masajı Aleti kan dolaşımının hızlanmasını sağlayarak anneniz için rahatlamanın en etkili yollarından birini sunar.

 

 

El Tipi Masaj Aleti


 

Eğer boynunda ve sırtındaki ağrılardan kurtulsun istiyorsanız anneler günü 2018 yılının geri kalanı için harika bir hediye ile taçlansın. Darbeli masajı sayesinde en derindeki kasları bile gevşetebilen masaj aleti sayesinde anneniz günün her anında rahatlamanın keyfine varabilir. Isıyı ışıkla birleştirerek kullanan infrared terapinin yanı sıra selülit masajı ve noktasal masaj imkanı da sunuyor. Ergonomik şekli sayesinde rahat bir tutuş da sağlayan El Tipi Masaj Aleti, annenizin en çok isteyeceği şey olabilir.

 

Oda İçi Hava Temizleyici

 


Her zaman evinin tertemiz olmasını isteyen annenize bu konuda da faydanız dokunabilir. Anti-alerjik antibakteriyel aktif karbon filtresi ile odanın havasını temizlerken toz, polen, bakteri ve hava içindeki küçük partikülleri de filtreler. Led ışık göstergesi sayesinde renk değiştirerek vaktinde filtre değişimini sağlar. Filtresi ayrıca satın alınabilen temizleyici 40m2’lik bir odayı 1.5; 60m2’lik bir odayı ise günde 1 kere temizleyebiliyor. Düşük güçte etkili ve sessiz çalışan Oda İçi Hava Temizleyici güçlü dijital motoru sayesinde de uzun ömürlü bir kullanım sunmasının dışında usb ile kolayca şarj edilebilir. 

 

Annenizin en çok hoşuna gidecek olan hediyeye karar verdikten sonra onu ne kadar sevdiğinizi anlatan Anneler Günü mesajınızı da hediye paketine iliştirmeyi unutmayın. Anneler Günü kutlu olsun; iyi ki varlar...