Bebeğiniz İçin Her Gün Hijyen Dolu

Bebeğiniz İçin Her Gün Hijyen Dolu
01/6/18

Bebeğiniz İçin Her Gün Hijyen Dolu
 

Bebeğinizin en sağlıklıkoşullarda büyümesini istiyorsanız doğal bebek ürünleri ilk tercihinizolmalı.
Yetişkinler için bilebirçok riski bulunan kimyasal içerikli temizlik malzemelerinin bebeklerinizüzerindeki etkisi çok daha fazladır. Cildin tahriş olmasına sebep olmasınınyanı sıra birçok kimyasal içerikli ürün kansere sebebiyet veren etkenlerinarasında yer alıyor.
Bebeğinizin sağlıklıgelişimi açısından önemli bir rol oynayan organik ürünleri Medisana Yeni DoğanPaketi’nde bulabilirsiniz.Medisana Baby OrganikSaç ve Vücut Şampuanı

 

Bebeğinizin cildindeki pHdeğeri ile uyumlu olan şampuan içerisindeki organik mersin suyu antiseptiközelliği sayesinde bebeğinizin saç derisini derinlemesine temizler. Bebekleriçin organik şampuanlarda kesinlikle bulunmaması gereken sentetikkimyasallar, silikon, paraben, renklendirici ve petrol gibi hiçbir zararlı maddeyiiçermez. Medisana Baby OrganikBebek Yağı


 


İçinde bulunan organiksusam yağı sayesinde bebeğinizin cildini çok kısa sürede nemlendirir ve besler.Bunun dışında ihtiva ettiği organik vişne yağı sayesinde de bebeğinizincildinin temizlenmesini ve canlılık kazanmasını sağlar. Ayrıca cildinesnekliğinin korunmasına da katkıda bulunur. 


Medisana Baby DoğalSıvı Çamaşır Deterjanı

 

Sentetik kimyasallariçeren ürünlerle yıkanan giysilerin cilde teması ve solunması yüzündenoluşabilecek hastalıklardan bebeğinizi korumak bebekler için organik çamaşırdeterjanı kullanmakla mümkün. Bitkisel bazlı ve yüksek performanslıhammadeler içeren doğal sıvı çamaşır deterjanı dokulara derinlemesine işleyerekleke, kir ve kötü kokuyu tamamen temizler.
Medisana Baby DoğalÇamaşır Yumuşatıcı

 

Etik ve çevresertifikasyon enstitüsü tarafından onaylı olan yumuşatıcı, deterjankalıntılarını tamamen nötralize eder. Bitkisel içerikli özel formülü sayesindedoğaya ve insan sağlığına zararlı değildir. Bunun yanı sıra giysilerdeki hoşkokusu ise uzun süre etkilidir.
Medisana Baby BiberonGöğüs Pompası ve Aksesuar Temizleyici

Kimyasal bileşenleriçermeyen biberon temizleyicisi ile bebeğinizin mama kaplarını, biberonlarınıve emziklerini steril tutabilirsiniz. Mikro mama kalıntılarını biletemizleyebilmesi ve kolay durulanır olmasıyla güvenli ve etkili bir temizlik sağlar.

 

 


Medisana Baby OrganikAloe Veralı Pişik Kremi

Bebeğinizin cildindepişik oluşumunun önüne geçer. Ayrıca bebeğinizin cildini rahatlatarak pürüzsüzve yumuşacık olmasını sağlar. Hassas ciltler için üretilmiş olan pişik kremininiçeriğinde organik sertifikalı bitkisel ürünlerin bileşenleri bulunur.Bebeğinizin her bez değişiminde ince bir tabaka olacak şekilde uygulayarak onuncildini koruyabilirsiniz.

 En kıymetli varlığınıziçin Medisana Yeni Doğan Paketi’nde bulunan doğal ürünlerin hepsi ICEAsertifikalıdır. Bebeğiniz için gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.